Bos en heiderit
Met de Parelexpress door de Oisterwijkse bossen
Deze dag stappen we samen in de bekende Oisterwijkse toeristentrein, de PAREL Express, voor een ontspannen en bijzondere tocht door een van de mooiste natuurgebieden Noord Brabant
Tijdens deze speciale natuurtoer reist boswachter en natuurgids Frans Kapteijns van Natuurmonumenten met ons mee. Met zijn aanstekelijke verhalen brengt hij de natuur echt tot leven. Hij vertelt over wat er groeit en bloeit, over dieren die zich soms verschuilen en over de bijzondere geschiedenis van het landschap waar we doorheen rijden.
Onderweg maken we een pauze-stop voor een drankje.
Augustus is bovendien een prachtige tijd om eropuit te gaan. Misschien treffen we de heide wel in volle bloei en kleuren delen van het landschap paars
We starten deze dag met een heerlijke lunch bij Brasserie “Ome Jan”.
Ik was vorig jaar voor het eerst met deze organisatie op pad en dat is me uitstekend bevallen. Sindsdien maak ik af en toe een uitstapje. Deze trip lijkt me ook erg mooi.
Het is fantastisch dat alles altijd zo goed verzorgd is.
Annie (gast Goeie reis!)
Prijs
€ 150,- per persoon (inclusief vervoer naar/vanaf huis*, lunch, rit met Parelexpres en natuurgids, koffie met iets lekkers op het pauze punt).
Extra bijboeken
Rolstoelen in overleg
Toeslag rolstoelvervoer mogelijk: € 30,- per rolstoeler
Vragen? Neem gerust contact op!
Bent u geïnteresseerd in deze dagtocht, maar heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op of stuur een berichtje via Whatsapp. Wij helpen u graag!




